Skicka gärna ett meddelande.
Vi ser fram emot att höra från dig!

HIT Active Stable®

Vi finns här för dig!
Personliga detaljer | * = obligatoriskt fält

    Vad kan vi göra för dig?

    Skicka information via e-mailPlanera ett besökRådgivning via telefonGöra ett erbjudande

    Design av Active StableTidsstyrda stråfoderhäckarAutomatiska kraft- och mineralfoderstationerAutomatiska höstationerUnderlag (Drain grids, hålmattor)Design av viloyta (hästbäddar)Strategisk konsultation (inackoderingsstall)

    Var god skicka vidare information och framtida uppdateringar till mig

    Din hästhållning

    Antal hästar/Number of horses
    Ras / Typ av häst
    Verksamhetsstruktur (ditt fokus)

    Existerande system / typ av hästhållning

    Annan information

    HIT Hinrichs Innovation + Technik GmbH – Kleine Str. 2 – 25795 Weddingstedt
    Tel.: +49 – 481 – 68 37 63 – 0 – Mobil: +49 – 175 – 20 72 92 7 – Fax: +49 – 481 – 68 37 63 – 10
    Mail: t.hinrichs@aktivstall.de – Website: www.aktivstall.de

    Kontakter vid HIT Center

    Expåra Stall, Josefin Fåke

    Tel.:
    +46 (0) 707 133 699

    Mail:
    josefin@expara.se

    Website:
    http://expara.se/stall/

    Kerstin Betcher, Projektkoordination

    Tel.:
    +49 481 – 68 37 63 – 11

    Mail:
    k.betcher@aktivstall.de

    Ariane Kohls, Projektkoordination

    Tel.:
    +49 481 – 68 37 63 – 12

    Mail:
    a.kohls@aktivstall.de

    Mark Lemm, stellv. Geschäftsführer und Exportleiter

    Tel.:
    +49 481 – 68 37 63 – 17
    Mobil:
    +49 151 – 240 76 857

    Mail: m.lemm@aktivstall.de

    Traudel Müller, CAD-Zeichnungen, Masterpläne

    Tel.:
    +49 4331 39 355

    Mail:
    traudel.mueller@t-online.de

    Thorsten Hinrichs, Dipl. Ing. (FH), Strategieberater (IHK), Geschäftsführer

    Tel.:
    +49 481 – 68 37 63 – 0

    Mail:
    t.hinrichs@aktivstall.de

    Corinna Kohn, Buchhaltung

    Tel.:
    +49 481 – 68 37 63 – 0

    Mail:
    c.kohn@aktivstall.de

    Michael Zeidler, IT-Leiter

    Tel.
    mobil: +49 152 – 28 53 81 56

    Mail:
    m.zeidler@datexedv.de

    Simona Sülbrandt, Lagerhaltung

    Tel.:
    +49 481 – 68 37 63 – 0

    Mail:
    info@aktivstall.de

    Karl Detlef Hinrichs, Versuchsstall

    Tel.:
    +49 481 – 68 37 63 – 0

    Mail:
    info@aktivstall.de